سنگراخرالزمان ابهر
 
برای ظهور امام زمان دیگرگناه نکنیم-دلیل اصلی غیبت گناه ماست.
مهدویت امام زمان (عج)
اگر نام سردار قاسم سلیمانی تا مدتی قبل تنها به عنوان فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران برایمان آشنا بود اما حالا او به چهره ای تبدیل شده است که رسانه های جهان از او به عنوان "ژنرال سلیمانی" یاد می کنند و دیگر نه برای ایرانیان، که برای کل جهان چهره ای شناخته شده و قدرتمند است.

درخشش سردار سلیمانی در رسانه های خارجی

این روزها سردار سلیمانی به چهره ای تبدیل شده است که نه تنها نامش در رسانه های رسمی داخلی و خارجی به چشم می خورد بلکه در فضای مجازی و به ویژه شبکه های اجتماعی هم موجی از ابراز علاقه و احترام به وی دیده می شود. شاید به توان گفت او تنها شخصیتی است که در بین تمام گروه های فکری و جناحی به چهره ای دوست داشتنی و مورد توجه تبدیل شده است.

ابراز علاقه به سردار سلیمانی موضوعی نیست که محدود به داخل کشور باشد و حتی می شود گفت محبوبیت او در بین کاربران شبکه های اجتماعی ابتدا از میان کاربران غیر ایرانی به ویژه کاربران کرد زبان و عراقی شروع شد. پیام های بسیاری با موضوع ابراز علاقه و احترام نسبت به وی در میان کاربران خارجی دیده می شود و کاربران داخلی هم سردار سلیمانی را به عنوان شخصیتی ایرانی که توانمندی های زیادی دارد باعث افتخار خود می دانند.

محبوبیت ژنرال ایرانی

تا به حال نشریات و رسانه های بسیاری از جمله الیوم السابع از کشور مصر، ساندی تایمز از انگلیس، وال‌استریت ژورنال و نیویورک تایمز از آمریکا و .... از او به عنوان شخصی قدرتمند یاد کرده اند که نقشی تأثیر گذار در تحولات منطقه داشته است.

در تمام تحلیل هایی که در این نشریات آمده است مشخصه اصلی سردار سلیمانی قدرتمندی و پیروزی است. هر کدام از این رسانه ها حتی اگر با موضعی مخالف با حضور وی وارد شده باشند اما در این نکته که وی شخصیتی قدرتمند است اتفاق نظر دارند. چندی پیش روزنامه انگلیسی گاردین با اشاره به این نکته که تمام مقامات مهم عراقی سلیمانی را به شکل یک فرشته می‌بینند و با او رایزنی دارند در مورد قاسم سلیمانی گفته بود: «حتی کسانی که سلیمانی را دوست ندارند، او را فردی باهوش می‌دانند. بسیاری از مقامات آمریکا که این چند ساله را صرف متوقف کردن کار افراد وفادار به سلیمانی کرده‌اند، می‌گویند مایل هستند او را ببینند و معتقدند که مبهوت کارهای او شده‌اند». و این تأییدی است بر اذعان قدرتمند بودن سردار سلیمانی در رسانه های خارجی.


طبقه بندی:
برچسب ها: سردار، سلیمانی، قاسم، ژنرال اسلام، امریکا غلطی نمیتواند بکند، سرداراسلام، حاج قاسم،  
نوشته شده در تاریخ جمعه 28 آذر 1393 توسط دلسوختگان غیبت
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات